Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczelniana kampania wyborcza. Kanclerz uczelni z Lublina promuje szkołę, czy siebie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2019 r. o 08:21 Powrót do artykułu
Oczywiście że szkołę! Widziałem gazetkę, nie ma tam słowa o tym, że należy głosować na panią rektor więc to nie jest żadna agitacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh. Te billboardy widziałem kilkanaście razy. Nigdzie nie było słowa o jej politycznym zaangażowaniu. Do tej pory nie wiedziałem nawet, że ta pani w ogóle startuje do sejmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja "Greenpeace Polska" - czworo Niemców i jeden Polak. Do 28.09.2018 - pięcioro Niemców. Najbardziej uprawniona instytucja do decydowania o polskim węglu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politykom PO KO pozostały jeszcze 32 DNI na zapamiętanie własnego hasła wyborczego, nauczenia nazwisk kolegów z listy czy wykucia na blachę szóstki Schetyny. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auuuuuuuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś Pan z Fundacji (co realnie zrobił dla Lublina, Lublinian, Lubelszczyzny) recenzuje postępowanie osoby, która wspólnie z Panem Węglarzem dwadzieścia lat temu stworzyła jedną z największych obecnie prywatnych uczelni. Po śmierci Pana Węglarza efektywnie i racjonalnie nią zarządza, doprowadzając w ten sposób do jej ogromnego rozwoju. Czy takich ludzi Lubelszczyzna ma w nadmiarze, że trzeba ich niszczyć i sekować. PS.: Pan z Fundacji mógłby zwrócić uwagę, że uczelnia obchodzi dwudziestolecie istnienia - jest to okoliczność zdecydowanie inna w wymiarze niż 8 lecie, 13 lecie, 19 lecie. Stąd też inna forma zaakcentowania tego momentu. Przed zadaniem pytania warto pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frakcja pro-zuczkowa w lubelskim PiS kontratakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest idealny przykład jak za notabene nie swoje pieniądze robić kampanię wyborczą. Co do gazetki- o uczelni jako takiej nie ma tam zbyt wiele, tekst poświęcony całkowicie Pani kanclerz. Zwłaszcza bardzo rzeczowa jest ostatnia strona zatytułowana Działalność uczelni w rehionie w oczach innych, i tutaj o uczeni ani słoweem za to rekomendacje od prominentów dla pani B. Ten kurier do złudzenia przypomina ulotkę wyborczą i to nie jest uczciwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie w tej gazetce jest rzekoma agitacja? Litości. Fundacja Wolności powinna zająć się czymś poważnym a nie szukaniem dziury w całym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekretarz sztabu KO: Jestem zwolennikiem równości, a w tym się zawiera adopcja dzieci przez pary homoseksualne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastały dwie ulotkarki przed Bramą Grodzką, i skusiłem się na egzemplarz, bo logotyp kuriera z daleka przyciągnął. Z bliska widać, że o ile rozmieszczenie i proporcje się zgadzają, to sam font jest inny i bardziej rozstrzelony, a i zastanawiała mnie silna pikseloza za plecami Pani Kanclerz, a co do bilboardów, to zastanawia mnie czemu jej bilboardy są geograficznie sparowane często z tymi z Czarnkiem, tak jakby razem kupowali lokalizacje, lub gustowali w podobnych miejscach. Myślę, że wykorzystywanie środków uczelni na prywatę jest nie tyle złe etycznie, co skuteczne. Karygodne, ale skuteczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wydanie gazetki z okazji 20-lecia WSEI to dla was agitacja, to się puknijcie w głowy głupietkie pismaczki z DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy łaskawie napiszecie dlaczego spłacona w 1964 roku jesziwę oddano w obce ręce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nikt nie ma już żadnych wątpliwości, że PIS zdecydowanie wygra najbliższe wybory. Po wyborach w 2015 roku należało całkowicie zlikwidować Platformę w obecnej postaci i powołać zupełnie inną partię z nowymi osobami w zarządzie krajowym i w zarządach regionalnych. Działalność KODu ratująca PO była bardzo szkodliwa, gdyż pozwoli PIS rządzić przez najbliższe co najmniej 2 kadencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są o wiele poważniejsze zadania dla FW niż ta broszurka i billboardy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się dw zainteresuje sekciarskimi praktykami stosowanymi dosłownie w otoczeniu tej kobiety. Wielka rotacja pracowników administracji z czegoś się bierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie w tej gazetce jest rzekoma agitacja? Litości. Fundacja Wolności powinna zająć się czymś poważnym a nie szukaniem dziury w całym.
 100% racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie czepianie się na siłę, chyba tylko po to, żeby zapełnić łamy gazety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co takiego strasznego jest w tej gazetce? widziałem ją i nie dostrzegłem żadnych znamion agitacji wyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są dla FW milion razy ważniejsze sprawy do zainteresowania niż ta kampania billboardowa. Taka reklama na pierwszej stronie kosztowałaby krocie, a jest de facto dla WSEI za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...